Otel, Vize, Uçak Bİleti   0212 247 33 51 / 0212 247 33 61 Almanya Vizesi Destek Hattı  
Almanya Araba Kiralama Hakkında Almanya Eyaletleri Almanya Sağlık Sistemi Almanya Sineması Almanya Tren Bileti Almanya Vize Formu Berlin Havalimanı


Ana Sayfa

Almanya Emekli Vizesi
Almanya Oturma İzni
Almanya Ticari Vizesi
Almanya Turistik Vizesi
Almanya Öğrenci Vizesi

Almanya Aile Birleşimi Vizesi
Almanya Au Pair Vizesi
Almanya Çalışma Vizesi
Almanya Emekli Vizesi
Almanya Erasmus Vizesi
Almanya Ev Hanımı Vizesi
Almanya Fuar Vizesi
Almanya Gemi Adamı Vizesi
Almanya Kamu Personeli Vizesi
Almanya Kültür Vizesi
Almanya Transit Vizesi
Almanya Tıbbi Tedavi Vizesi

Almanya Otel Rezervasyonu
Almanya Seyahat Sigortası
Hakkımızda
İletişimAlmanyaVizesi.net Bir Otelix Turizm Markasıdır; Her Hakkı Saklıdır.
info@otelix.com

Sitelerimizde Reklam Uygulaması Vardır.
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :

Anasayfa >

Köln Bilgi Servisi
 
 
                                                               KÖLN ŞEHİR BİLGİSİ
            Tarihten bu yana Köln,  ekonominin, kültürün ve sanatın merkezlerinden biri haline gelebilmiş bir şehir olarak şehre damgasını vuran katedraliyle selamlıyor sizleri. Ucuz bir uçak bileti ve harika bir yolculuğun ardından ulaştığınız Köln size harika bir vakit sunuyor olacak.

             Hava soğuk olmasına rağmen insanlarının samimiyetiyle Köln inanılmaz coşkulu bir şehirdir.  Köln’de karnaval mevsimi de epey renkli geçmektedir. Paskalya öncesi perhiz yapılır burada ve karnaval ete veda anlamı taşımaktadır.

Karnaval vakti şehir inanılmaz renkli bir hale geliyor ve tıpkı Berlin geceleri gibi Köln geceleri de sabahlara kadar eğlencesinden bir şey kaybetmeden devam ediyor. Siz de bu karnavalın bir parçası olmak isterseniz ucuz uçak biletinizle buraya uçabilirsiniz. Bir milyondan fazla kişinin izlediği karnavalın bugünkü halini alışı son 180 yılda gerçekleşmiştir.
Karnavalı izlerken prensi ve köylüyü temsil eden figürlerin son derece göz önünde olduğunu göreceksiniz. Karnaval dışında da Köln birçok renkli etkinliğe sahiptir. Sonbaharda ‘Uzun Geceler’ etkinlikleri de ses getiren etkinliklerden biri olmuştur. Köln’de dinamizm bitmek bilmiyor. Yeni biten bir etkinliği yolculayıp apayrı bir etkinliğe merhaba diyorlar.
            Müzik düşkünleri de unutulmamış. Musical Dome’da yaklaşık olarak iki senedir sergilenen ‘’WeWillRockYou’’ ile harika ve unutulmaz anlar yaşarken, 20 bin kişilik alanda dünyaca ünlü sanatçıların verdiği muhteşem konserlerde bulunabilirsiniz.

            Ucuz uçak biletinizle birlikte Köln’e gelmişken bu şehri keşfetmenin en güzel yolu tarihi yerlerdeki sokaklarda sürpriz yerlerle karşılaşmaktır. Küçük kafelerde soluklanabilir ya da Ren Nehri boyunca yürüyüp sakinliğin tadını çıkartabilirsiniz.

İhtiyacınız olan ucuz uçak biletine arama motorumuz ile ulaşabilir, en ucuz uçak biletini fiyat karşılaştırmalı sorgulama ekranı ile karar verip satın alabilirsiniz.

Bütün bunları yaşabilmeniz için öncelikle almanya vizesine sahip olmanız gerekmektedir

  Köln Şehir Bilgisi için yorum ekleyin -->Copyright © 2016 Almanyavizesi.net. Her Hakkı Saklıdır  


 
Almanya Biometrik Fotoğraf
Almanya Fuar Listesi
Almanya Havalimanları
Almanya Uçak Bileti
Almanya Şehirleri